Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Najlepsza zdawalnosc WORD Kielce | Prawo Jazdy w Kielcach przez internet | Nauka Jazdy kat. A, A1, A2, AM, B, B1 | Prawojazdy od 14 i 16 lat na motor, motocykl, quad, motorower |29 czerwiec 2012

Toyota Yaris na egzaminach w Kielcach
Po zamieszaniu związanym z odwołaniem się do Krajowej Izby Odwoławczej jednego z oferentów przetargu na dostawę nowych samochodów egzaminacyjnych do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kielcach poznaliśmy ostatecznie model auta, na którym przyszli kierowcy będą zdawać egzaminy.

Obecnie produkowana Toyota Yaris to model III generacji, który na polskim rynku pojawił się w 2011 roku. Na egzaminy trafią wersje 5-drzwiowe, z silnikiem 1.33 o mocy 99KM, w tradycyjnym już dla samochodów egzaminacyjnych kolorze czerwonym. Toyoty Yaris pojawią się na jazdach egzaminacyjnych w Kielcach prawdopodobnie w okolicach września 2012 roku.

WORD Kielce chce, aby wymiana samochodów na Toyoty Yaris przebiegła możliwie bez szkody dla zdających. Według aktualnych zamierzeń wszystkie osoby, które do momentu wprowadzenia nowych pojazdów egzaminacyjnych zapiszą się na egzamin praktyczny na prawo jazdy, do końca roku będą mogły podchodzić do niego na dotychczasowych samochodach egzaminacyjnych Nissan Micra. Natomiast z początkiem 2013 roku wszystkie egzaminy będą prowadzone już na Toyotach Yaris. Dokładnego komunikatu w tej sprawie należy spodziewać się niebawem na stronie www.word.kielce.pl.

Rajdowa Szkoła Jazdy już teraz zaprasza przyszłych zdających na kursy na prawo jazdy samochodem Toyota Yaris. Zdając sobie sprawę, że nie każdy kursant, który aktualnie przygotowuje się na Nissanie Micra, zdąży z zapisem na egzamin na starych zasadach, umożliwimy jazdy doszkalające po Kielcach na Toyocie Yaris również kursantom z innych szkół jazdy. Osoba przygotowująca się do egzaminu będzie mogła zatem wybrać jazdy dodatkowe na samochodzie do nauki jazdy Toyota Yaris lub Nissan Micra.

Podziel się na FB
 
© Rajdowa Szkoła Jazdy
25-620 Kielce, ul. Kolberga 4, tel: 888-111-008, 888-111-012
RAJDOWA SZKOŁA JAZDY w Kielcach: najlepsza Nauka Jazdy, egzamin WORD Kielce, kursy na Prawo Jazdy kategorii A i B, swietokrzyskie i kieleckie szkoly jazdy, prawojazdy kat. A i B na motor, motocykl, quad, 16 lat, egzaminator, prawko