Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Najlepsza zdawalnosc WORD Kielce | Prawo Jazdy w Kielcach przez internet | Nauka Jazdy kat. A, A1, A2, AM, B, B1 | Prawojazdy od 14 i 16 lat na motor, motocykl, quad, motorower |20 luty 2012

Nowe samochody egzaminacyjne w WORD Kielce
Jak poinformował na swojej stronie internetowej Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach, w pierwszym półroczu 2012 roku nastąpi zmiana samochodów egzaminacyjnych na prawo jazdy kat. B.

Używane obecnie przez kielecki WORD Nissany Micra są już dość mocno wyeksploatowane, dlatego tabor musi być wymieniony. Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg na zakup nowych aut, stąd też marka nowych pojazdów będzie znana dopiero po ogłoszeniu jego wyniku. Obserwując jednak ostatnie wyniki podobnych przetargów w innych częściach kraju, wydaje się być bardzo prawdopodobne, że na kieleckich trasach egzaminacyjnych ujrzymy któryś z następujących modeli: Skoda Fabia, Suzuki Swift lub Toyota Yaris.

Według nieoficjalnych informacji wyniki przetargu, a być może także pierwsze nowe samochody, pojawią się w okolicach lipca-sierpnia.

Podziel się na FB
 
© Rajdowa Szkoła Jazdy
25-620 Kielce, ul. Kolberga 4, tel: 888-111-008, 888-111-012
RAJDOWA SZKOŁA JAZDY w Kielcach: najlepsza Nauka Jazdy, egzamin WORD Kielce, kursy na Prawo Jazdy kategorii A i B, swietokrzyskie i kieleckie szkoly jazdy, prawojazdy kat. A i B na motor, motocykl, quad, 16 lat, egzaminator, prawko