Kurs na prawo jazdy z teorią w domu

Istnieje możliwość odbycia kursu na prawo jazdy bez wykładów. Wybierając takie rozwiązanie kandydat na kierowcę samodzielnie uczy się teorii i przystępuje do państwowego egzaminu teoretycznego we własnym zakresie, jeszcze przed kursem. Rozpoczęcie szkolenia praktycznego następuje wówczas po uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu i zaliczeniu szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Rozwiązanie to kierowane jest przede wszystkim do kursantów, posiadających już inną kategorię prawa jazdy lub mających bardzo ograniczone możliwości uczestniczenia w szkoleniach teoretycznych.

Osoby, które chciałyby bez wykładów samodzielnie uczyć się na prawo jazdy, prosimy o kontakt w celu uzyskania materiałów dydaktycznych do nauki teorii przez internet w domu (podręcznik + dostęp do testów + e-learning).


Teoria na wykładach

Standardowe szkolenie teoretyczne, zależnie od liczebności grupy, wynosi 4-6 dni powszednich. Najczęściej rozpoczyna się w poniedziałek o godz. 16:00 lub w sobotę o godz. 9:00 – w przypadku kursów weekendowych.
Bezpośrednio po zakończeniu części teoretycznej następuje rozpoczęcie szkolenia praktycznego.
Rozwiązanie to kierowane jest przede wszystkim do osób, które po raz pierwszy ubiegają się o wydanie uprawnień do kierowania pojazdem.
Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w wykładach z uwagi na zdecydowanie największą możliwość przekazywania wiedzy teoretycznej nowy adeptom sztuki kierowania pojazdami.