Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           11.04.2008
 

Puchar Opla GSi w GKSS

 

Informujemy, że 4 kwietnia 2008r. został złożony do Głównej Komisji Sportu Samochodowego wniosek o utworzenie w Rajdowym Samochodowym Pucharze Polskiego Związku Motorowego dodatkowej klasy markowej o nazwie "Puchar Opla GSi".

 

Wniosek jest odpowiedzią zawodników dysponujących skromniejszymi budżetami i słabszymi samochodami na pojawianie się w Pucharze coraz droższych i zaawansowanch technicznie konstrukcji, uniemożliwiających lub wypaczających sens drugoligowej rywalizacji. Utworzenie nowej klasy z pewnością uatrakcyjni walkę w RSPPZM pozwalając zawodnikom, którzy dysponują podobnym sprzętem, na dość wyrównaną rywalizację.

 

Według podstawowych założeń do klasy markowej „Puchar Opla GSi” kwalifikowane będą samochody marki Opel Astra F (hom.5452) oraz Opel Kadett E (hom.5369) zgłaszane w klasach N3 i A7.

Punktacja w poszczególnych rundach oraz klasyfikacja roczna prowadzone będą na zasadach określonych w Regulaminie RSPPZM 2008.

 

Podpisano - zawodnicy Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM:

 

Arkadiusz Dudek

Michał Gołąbek

Tomasz Kosiński

Łukasz Kutyna

Marek Kwaśnik

Andrzej Mucha

Maciej Musielak

Konrad Okła

Paweł Płóciniczak

Piotr Rogula

Piotr Staszczyk

Marcin Trojan

Dariusz Witkowski

Tomasz Zakrzewski

Piotr Żajkowski


 

 

[HOME]

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl