Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           10.04.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team przed Rajdem Krakowskim


Rajd Krakowski będzie drugim w tym sezonie występem załogi Piotr Rogula/Marek Kaczmarek w Pucharze PZM. Zespół Technopol/Rogula Rally Team, który reprezentuje na rajdowych trasach wydawcę najbardziej znanej serii krzyżówek w Polsce – „100, 200, 300, 400, 500 oraz 1000 Panoramicznych”, po obiecującym występie w Rajdzie Warszawskim liczy na jeszcze lepszy start na podkrakowskich oesach.

 

Piotr Rogula: Ostatni start pokazał, że mimo, iż nie dysponujemy tak mocnym sprzętem jak większość konkurencji, możemy liczyć się w walce o wysokie lokaty. Osobiście mam ogromną nadzieję, że pogoda podczas rajdu będzie ustabilizowana, ponieważ już od kilku dobrych startów jesteśmy zmuszeni do loterii z doborem opon, co zazwyczaj nie kończy się dla nas najlepiej. Przerwa pomiędzy rajdami była wyjątkowo krótka, ale na szczęście nie mieliśmy zbyt dużo pracy przy rajdówce. Mamy nadzieję, że tym razem również nas nie zawiedzie. Serdecznie zapraszamy kibiców na odcinki 44. Rajdu Krakowskiego.

 

[HOME]

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl