Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           14.01.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team przed Rajdem Warszawskim


Już tylko godziny dzielą zespół Technopol/Rogula Rally Team od pierwszego w tym sezonie występu w Pucharze PZM. Załoga Piotr Rogula/Marek Kaczmarek ponownie zasiądzie w rajdowym Oplu Astra, przygotowanym w klasie A7. Również w sezonie 2008 zespół będzie reprezentował barwy firmy TECHNOPOL, wydawcy popularnej serii krzyżówek "100, 200, 300, 400, 500 oraz 1000 Panoramicznych". Starty zespołu wspiera także UNITECH - dystrybutor siatki podtynkowej z włókna szklanego UNITECH 145 MAX oraz ROCAR - zakład regeneracji podzespołów do samochodów ciężarowych i autobusów.

Piotr Rogula: Ubiegły sezon, będący dla mnie osobiście pierwszym w PPZM, potraktowaliśmy z Markiem przede wszystkim jako naukę. Przy tym niestety dość często borykaliśmy się z różnego rodzaju defektami. W tym roku chcemy mocno powalczyć o punkty i zdecydowanie wyższe lokaty. W sprzęcie mocny nacisk położyliśmy na trwałość. Mamy nadzieje, że dobrze wykorzystaliśmy zimową przerwę i sprzęt tym razem nie będzie zawodził. Najważniejsze, że obaj jesteśmy głodni walki, co mamy nadzieje przełoży się na sukces.

Marek Kaczmarek: Nowy sezon już ruszył. Niestety skończyły się żarty. Po roku nauki pora na walkę. Drżyjcie konkurenci. W tym roku interesuje nas pierwsza piątka generalki i "trójka klasowa". Dozbrajamy się i "full attack - no stress". Trasy znane, onboardy setki razy obejrzane. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na trasę rajdu Warszawskiego. Na pewno będzie co oglądać, szczególnie oesy nocne w Otwocku i na Bemowie.

 

 

[HOME]

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl