Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           11.01.2008

Rogula Rally Team ponownie w barwach TECHNOPOL-u!!!

 

 

Z największą przyjemnością pragniemy poinformować, że zespół rajdowy Rogula Rally Team w sezonie 2008 będzie ponownie reprezentował barwy Agencji Wydawniczej TECHNOPOL. Załoga Piotr Rogula/Marek Kaczmarek znów zasiądzie w rajdowym Oplu Astra, sympatycznie nazywanym przez kibiców "krzyżówką". Zespół swoją batalię w Pucharze PZM rozpocznie od Rajdu Mazowieckiego, a następnie weźmie udział co najmniej w siedmiu kolejnych eliminacjach. Mając na względzie optymalne przygotowanie do całego sezonu jesteśmy niestety zmuszeni zrezygnować z udziału w Rajdzie Magurskim.

Nasz rajdowy partner - Agencja Wydawnicza TECHNOPOL - to największy obecnie wydawca krzyżówek. Działa na rynku od 1987 roku, jednak korzenie tworzenia baz haseł i definicji krzyżówkowych Wydawnictwa sięgają znacznie wcześniej. TECHNOPOL posiada zbiory archiwalne z początków XX wieku. Pierwszym tytułem krzyżówkowym wydawanym przez Wydawnictwo była Krzyżówka z Hasłem, która początkowo jako pojedyncza, 16-stronicowa składka, stopniowo zwiększała swoją objętość do 80 stron. Kolejnym, znakomicie przyjętym przez rynek pomysłem Wydawnictwa, były krzyżówki w formie karty pocztowej z wizerunkiem różnych banknotów. Były one przez lata przebojem kiosków.

W roku 1994 tytułem 100 Panoramicznych zapoczątkowano najpoczytniejszą na rynku serię magazynów krzyżówek panoramicznych: 100 Panoramicznych, 200 Panoramicznych, 300 Panoramicznych, 400 Panoramicznych, 500 Panoramicznych i 1000 Panoramicznych. W roku 1999 pojawiła się kolejna seria dla zaawansowanych szaradzistów: Magazyn Diagram, Diagram-krzyżówki z przymrużeniem oka. W 2006 roku zaczęto także wydawać serię z modnymi obecnie łamigłówkami logicznymi: 100 Sudoku z głową, 200 Sudoku z głową, 300 Sudoku z głową.

TECHNOPOL jest od lat niekwestionowanym liderem prasy szaradziarskiej, zajmując pierwsze miejsca we wszystkich rankingach czytelnictwa prasy krzyżówkowej. Współpracuje z 611 znakomitymi autorami, wydaje 15 tytułów krzyżówkowych. Od wielu lat TECHNOPOL jest także uznanym na rynku prasowym wydawcą czasopism dla dzieci: 10 Kolorowanek, 20 Kolorowanek, 30 Kolorowanek, 40 Kolorowanek, 50 Kolorowanek, Dobranocka do kolorowania, Kolorowanka Kleks i Co to? Krzyżówki obrazkowe dla dzieci.

 

[HOME]

 

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl