Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           13.10.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team po Rajdzie Dolnośląskim


4. miejsce w klasie Astra oraz 19. w klasyfikacji generalnej zajęła załoga Piotr Rogula/Marek Kaczmarek w Platinum 18. Rajdzie Dolnośląskim. Zespół Technopol/Rogula Rally Team szczęśliwie osiągnął metę w Dusznikach-Zdroju, a jedyną nieoczekiwaną przygodą był „kapeć” na OS6.

 

Piotr Rogula: Kiedy rano przed rajdem zobaczyłem wilgotne drogi miałem ogromną nadzieję, że tego dnia jeszcze mocno popada ulewny deszcz. A to z tego względu, że dysponowaliśmy jedynie slickami lub seryjnymi oponami, które sprawdzały się tylko na „płynącej wodą” jezdni. Niestety nawierzchnia zaczęła miejscami dosychać, co faworyzowało naszych konkurentów dysponujących ogumieniem typu intermediate. W takiej sytuacji nasze starania o korzystny wynik były z góry skazane na porażkę. Na dodatek seryjne opony nie wytrzymały poszarpanej miejscami nawierzchni, co zakończyło się dla nas „kapciem” na odcinku Spalona. Mimo to uważam, że 4. miejsce w klasie to całkiem niezły rezultat zważywszy na sprzęt jakim dysponowaliśmy. Nasz start możliwy był dzięki firmom: Agencja wydawnicza TECHNOPOL – wydawca krzyżówek: „100 Panoramicznych”, „200 Panoramicznych”, „300 Panoramicznych”, „400 Panoramicznych”, „500 Panoramicznych” oraz „1000 Panoramicznych”, WINEZONE – wełna mineralna, UNITECH MAX – siatka podtynkowa z włókna szklanego do dociepleń.

 

 

[HOME]

 

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl