Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           07.10.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team przed Rajdem Dolnośląskim


Rajdowy Samochodowy Puchar PZM właśnie wkracza w decydującą fazę. Platinum 18. Rajd Dolnośląski to już przedostatnia eliminacja cyklu w tym sezonie. Zespół Technopol/Rogula Rally Team będzie chciał odrobić straty punktowe powstałe w wyniku awarii podczas ostatniego występu. Załoga Piotr Rogula/Marek Kaczmarek zapowiada walkę o jak najwyższą pozycję w klasie Astra.

 

Piotr Rogula: Ostatnie starty zdecydowanie nie układały się po naszej myśli. Uciekło nam mnóstwo cennych punktów. Mimo to nadal utrzymujemy 3. pozycję w Pucharze Astry, ale za nami w klasyfikacji zrobiło się na prawdę tłoczno. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko ruszyć do ataku od pierwszego odcinka. Ponieważ „najlepszą obroną jest atak” wcale nie mamy zamiaru bronić naszej pozycji w klasyfikacji, ale będziemy walczyć o najwyższe laury. Różnice punktowe są na tyle niewielkie, że w klasie może zdarzyć się jeszcze na prawdę wiele. Nasz start możliwy jest dzięki firmom: Agencja wydawnicza TECHNOPOL - „100, 200, 300, 400, 500 oraz 1000 Krzyżówek Panoramicznych”, WINEZONE – wełna mineralna, UNITECH 145 – siatka podtynkowa z włókna szklanego do dociepleń.

 

[HOME]

 

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl