Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           03.09.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team przed Rajdem Wisły


Wyjątkowo napięty kalendarz startów w okresie letnim sprawił, że zespół Technopol/Rogula Rally Team zdecydował się na chwilową przerwę w startach. Absencję na Rajdzie Rzeszowskim wykorzystaliśmy bardzo owocnie przygotowując rajdówkę do decydującej fazy tegorocznego sezonu. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu utrzymamy 100% osiągalności mety. Przed nami Rajd Wisły i załoga Piotr Rogula/Marek Kaczmarek ponownie wraca do walki o punkty w klasie Astra.

 

Piotr Rogula: Mocno zaskoczyła mnie bogata lista zgłoszeń w klasie Astra. Na dołączenie do walki zdecydowało się kilku nowych zawodników. To cieszy, bo rywalizacja będzie na pewno ciekawsza, ale też nieco dziwi to oblężenie klasy na zaledwie trzy rajdy przed końcem sezonu. Sprawę nieco wyjaśnia dotychczasowa klasyfikacja. Z uwagi na niewielką liczbę zgłaszających się do tej pory zdobycze punktowe zawodników są raczej mizerne, co oznacza, że tutaj wszystko może się jeszcze zdarzyć i walka będzie trwała do samego końca. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to niezwykle trudne, ale postaramy się utrzymać miejsce na podium do końca sezonu.

 

[HOME]

 

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl