Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           23.07.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team przed Rajdem Lotos Baltic Cup


Dużymi krokami zbliża się druga w tym roku szutrowa eliminacja Pucharu PZM. Na liście startowej do Rajdu Lotos Baltic Cup nie zabrakło także załogi Piotr Rogula/Marek Kaczmarek. Zespół Technopol/Rogula Rally Team po pechowym występie na ostatnim rajdzie uporał się już z uszkodzeniami rajdówki i jest gotowy do walki o kolejne punkty w klasie Astra.

 

Piotr Rogula: Od momentu mojego debiutu na szutrze podczas ostatniego Rajdu Agapit jestem zachwycony jazdą na tej nawierzchni. Zasilam tym samym grono zwolenników zwiększenia liczby rajdów na luźnych nawierzchniach. Niestety po kraksie na Rajdzie Subaru będziemy zmuszeni do bardzo rozsądnej jazdy, naszym celem jest przede wszystkim meta. Cieszymy się, że do Pucharu Astry dołączają coraz to nowi rywale. Rywalizacja w tak zacnym gronie dostarcza nam zdecydowanie więcej frajdy. Dziękujemy firmie TECHNOPOL, wydawcy najbardziej znanej serii krzyżówek w Polsce – „100, 200, 300, 400, 500 oraz 1000 Panoramicznych”, która wspiera nasz strat w Rajdzie Lotos Baltic Cup.

 

[HOME]

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl