Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           02.07.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team przed Subaru Poland Rally


Już po raz drugi w tym sezonie najlepsi kierowcy rajdowi w kraju przybędą do Małopolski, aby rywalizować na tamtejszych malowniczych odcinkach specjalnych. Na rajdzie Subaru nie zabraknie także załogi Piotr Rogula/Marek Kaczmarek, która ponownie walczyć będzie o punkty w klasie Opla Astra. Dla zespołu Technopol/Rogula Rally Team będzie to już piąty występ w tym sezonie i wszyscy mamy nadzieję, że kolejny zakończony powodzeniem.

 

Piotr Rogula: Będzie to dla mnie drugi występ w Rajdzie Subaru. W zeszłym sezonie spotkały nas tutaj pewne „przygody”, po wizycie w rowie kończyliśmy rajd uszkodzonym samochodem z 10-minutową stratą. W tym roku postaramy się o bardziej precyzyjny opis trasy, aby uniknąć podobnych niespodzianek. Mamy nadzieje na równą i konsekwentną jazdę, aby dowieźć do mety kolejne punkty w klasie Astra. Znajomość rajdu będzie na pewno dla nas pomocna, choć nie w pełni, bo konfiguracja odcinków specjalnych znacznie się różni od ubiegłego sezonu. Nasz start w Rajdzie Subaru po raz kolejny wspiera firma TECHNOPOL, wydawca najbardziej znanej serii krzyżówek w Polsce – „100, 200, 300, 400, 500 oraz 1000 Panoramicznych”.

 

[HOME]

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl