Home     Piotr Rogula     Rajdy samochodowe     Sporty ekstremalne     Foto     Video                        Partnerzy

 

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                           18.06.2008
 

Technopol/Rogula Rally Team przed Rajdem Świdnickim-Krause


Już w najbliższy weekend zespół rajdowy Technopol/Rogula Rally Team weźmie udział w 2. Rajdzie Świdnickim-KRAUSE. Po szutrowym przerywniku – Rajdzie Agapit – serial Pucharu PZM powraca na trasy asfaltowe. Tym razem areną zmagań będą malownicze Góry Sowie. Załoga Piotr Rogula/Marek Kaczmarek będzie walczyć o kolejne punkty i zamierza bronić pozycji lidera klasyfikacji Pucharu Opla Astry.

 

Marek Kaczmarek: Przed nami kolejna runda Pucharu PZM - Rajd Świdnicki. Znowu wracamy na klasyki polskich rajdów. Trasa przypomina Rajd Elmot. Ciekawe jaka będzie pogoda, bo w przypadku zmiennej może być bardzo ciekawie. Osobiście cieszy mnie fakt, że w końcu mamy konkurencję w Pucharze Astry. W tym serialu startujemy z pozycji liderów i dobrze byłoby utrzymać tą pozycję. Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców w Góry Sowie i gorący doping zarówno naszej załogi (nr 11 - krzyżówki) jak i wszystkich zawodników. Do zobaczenia w Świdnicy.

 

Piotr Rogula: W Górach Sowich będę startował po raz pierwszy. Wiele słyszałem o tamtejszych kultowych oesach, dlatego z dużym respektem podchodzę do tej imprezy. Nie ukrywam, że będziemy startować pod pewną presją. Jako pierwsi liderzy klasyfikacji Astry mamy duże nadzieje na utrzymanie tej pozycji nie tylko po rajdzie, ale i do końca sezonu. Ucieszyła nas liczebność naszej klasy. Rywalizacja w większym gronie zawsze dostarcza więcej przyjemności zwłaszcza, gdy konkurenci dysponują porównywalnym sprzętem.

 

[HOME]

 

Kontakt: Peter_KTP@wp.pl