Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Najlepsza zdawalnosc WORD Kielce | Prawo Jazdy w Kielcach przez internet | Nauka Jazdy kat. A, A1, A2, AM, B, B1 | Prawojazdy od 14 i 16 lat na motor, motocykl, quad, motorower |

5 styczeń 2015

Teoria nieobowiązkowa, można uczyć się w domu
Od 1 stycznia 2015 roku zmianie uległy przepisy związane ze szkoleniem teoretycznym na kursie prawa jazdy. Obecnie kandydaci na kierowców będą mieli do wyboru dwie drogi realizowania częsci teoretycznej.

Opcja I - pozostaje bez zmian, wg dotychczasowych zasad.
Najpierw kursant uczestniczy w wykładach, następnie rozpoczyna część praktyczną, by po odbyciu całego szkolenia i zaliczeniu egzaminów wewnętrznych przystąpić do egzaminów państwowych: teoretycznego i praktycznego.

Opcja II - to nowość.
Kursant samodzielnie uczy się teorii w dowolny sposób i we własnym zakresie przystępuje do teoretycznego egzaminu państwowego. Po uzyskaniu wyniku pozytywnego rozpoczyna samo szkolenie praktycze, a po jego zakończeniu i zaliczeniu praktycznego egzaminu wewnętrznego przystępuje do praktycznego egzaminu państwowego.

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i kosztów spowodowanych niewłaściwym samodzielnym przygotowaniem do egzaminu teoretycznego, sugerujemy mimo wszystko korzystanie z opcji I. Tym bardziej, że nasi wychowankowie szkoleni w tradycyjnym systemie osiągają najwyższe wyniki zdawalności teoretycznych egzaminów państwowych w WORD Kielce.

Osobom, które zdecydują się na opcję II proponujemy skorzystanie z wizyty naszego Mobilnego Punktu Informacyjnego, aby instruktor mógł przekazać materiały szkoleniowe i wytłumaczyć, w jaki sposób samodzielnie nauczyć się teorii.

 
© Rajdowa Szkoła Jazdy
25-620 Kielce, ul. Kolberga 4, tel: 888-111-008, 888-111-012
RAJDOWA SZKOŁA JAZDY w Kielcach: najlepsza Nauka Jazdy, egzamin WORD Kielce, kursy na Prawo Jazdy kategorii A i B, swietokrzyskie i kieleckie szkoly jazdy, prawojazdy kat. A i B na motor, motocykl, quad, 16 lat, egzaminator, prawko