Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Najlepsza zdawalnosc WORD Kielce | Prawo Jazdy w Kielcach przez internet | Nauka Jazdy kat. A, A1, A2, AM, B, B1 | Prawojazdy od 14 i 16 lat na motor, motocykl, quad, motorower |16 lipiec 2012

Statystyki zdawalności za I półrocze 2012
Kilka dni temu na stronie internetowej Urzędu Miasta Kielce, będącego organem nadzoru nad szkołami jazdy, pojawiło się zestawienie zdawalności egzaminów państwowych na prawo jazdy w WORD Kielce za pierwsze półrocze 2012 roku.

Rajdowa Szkoła Jazdy zdążyła się już przyzwyczaić do swojej pozycji niekwestionowanego lidera publikowanych statystyk zdawalności. Już trzy lata z rzędu w rankingach zdawalności egzaminów zajmujemy pierwsze miejsce. Nie inaczej było również w przypadku najnowszych zestawień, gdzie nasz ośrodek ponownie zajął 1. miejsce z wynikiem 48,2%.

Tymczasem, jak donosi tygodnik "Prawo Drogowe NEWS", w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach wynik pozytywny z praktycznego egzaminu państwowego na kategorię B uzyskuje 28,6% zdających.

Plasujemy się w środku stawki - zauważa dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Czesław Dawid - Nasz wynik jest zbliżony do średniej krajowej, więc żadnych powodów do bicia na alarm - że jest za łatwo czy za trudno - raczej nie ma. Tym bardziej że dużej różnicy w porównaniu z ubiegłymi latami nie widać. Nasza zdawalność z roku na rok utrzymuje się zresztą na zbliżonym poziomie.

Tym więcej zatem satysfakcji sprawia kadrze instruktorskiej Rajdowej Szkoły Jazdy fakt, że w sposób powtarzalny uzyskujemy wyniki około dwukrotnie przewyższające średnią zdawalność WORD-u Kielce.

Pobierz aktualny ranking zdawalności

Podziel się na FB
 
© Rajdowa Szkoła Jazdy
25-620 Kielce, ul. Kolberga 4, tel: 888-111-008, 888-111-012
RAJDOWA SZKOŁA JAZDY w Kielcach: najlepsza Nauka Jazdy, egzamin WORD Kielce, kursy na Prawo Jazdy kategorii A i B, swietokrzyskie i kieleckie szkoly jazdy, prawojazdy kat. A i B na motor, motocykl, quad, 16 lat, egzaminator, prawko