Rajdowa Szkoła Jazdy KIELCE | Najlepsza zdawalnosc WORD Kielce | Prawo Jazdy w Kielcach przez internet | Nauka Jazdy kat. A, A1, A2, AM, B, B1 | Prawojazdy od 14 i 16 lat na motor, motocykl, quad, motorower |

16 maj 2011

Nasi instruktorzy podnieśli kwalifikacje
5 maja 2011 roku instruktorzy Rajdowej Szkoły Jazdy ukończyli cykl szkoleń pod hasłem "Wzrost kompetencji kadry ośrodków szkolenia kierowców". Jednym z organizatorów warsztatów był Instytut Transportu Samochodowego.

Tematyka zajęć obejmowała:

Prawo o ruchu drogowym
Prawa i obowiązki instruktora
Ustawa o kierujących
Zdawalność
Błędy na egzaminie
Wybrane zagadnienia psychologii transportu
Percepcja
Kształcenie indywidualne i grupowe
Przykładowe ćwiczenia
Specyfika nauczania dorosłych
Techniki efektywnościowe
Kształtowanie postaw
Zarządzanie czasem
Ocena pstępów szkolenia
Nowe narzędzia dydaktyczne
Technika jazdy
Jazda ekologiczna
Wykorzytsanie symulatorów
E-Learning

Niewątpliwie wartościowym aspektem szkolenia był udział Jerzego Brożyny, egzaminatora nadzorującego z WORD Kielce, który omówił najczęstsze przyczyny niepowodzeń na egzaminach państwowych w Kielcach, zaprezentował statystki zdawalności oraz wyjaśnił wątpliwości dotyczące niektórych tras egzaminacyjnych.

Wierzymy, że wzięcie udziału w warsztatach dla instruktorów dodatkowo pozwoli nam osiągać kolejne rekordy w statystykach zdawalności, które przypominamy, dla naszej szkoły są aktualnie najlepsze w Kielcach.

Podziel się na FB
 
© Rajdowa Szkoła Jazdy
25-620 Kielce, ul. Kolberga 4, tel: 888-111-008, 888-111-012
RAJDOWA SZKOŁA JAZDY w Kielcach: najlepsza Nauka Jazdy, egzamin WORD Kielce, kursy na Prawo Jazdy kategorii A i B, swietokrzyskie i kieleckie szkoly jazdy, prawojazdy kat. A i B na motor, motocykl, quad, 16 lat, egzaminator, prawko